• Hosting Czytaj więcej
  • Rejestracja domen Czytaj więcej
  • Czytaj więcej
  • Tworzenie stron i grafika Czytaj więcej
  • Pozycjonowanie Czytaj więcej

Tworzenie stron internetowych

W dobie technologii internetowych nie sposób wyobrazić sobie firmy bez serwisu internetowego (wirtualnej siedziby). Jeśli jesteś właścicielem firmy, która nie posiada własnej strony internetowej, pomożemy Ci oferując profesjonalne tworzenie stron WWW lub odświeżenie strony, która już istnieje.

Projektowanie stron internetowych oraz ich tworzenie jest pierwszym krokiem do zaistnienia Twojej firmy w Internecie. Dzięki czemu Twoi klienci będą mieli możliwość zapoznania się z aktualną ofertą firmy. Profesjonalnie przygotowany projekt strony wpłynie również pozytywnie na wizerunek firmy oraz świadomość marki.

W trosce o dobro klienta, staramy się, aby nasze projekty cechowała nieszablonowość i indywidualne podejście do każdego zlecenia. Dzięki czemu Państwa strona będzie optymalnym i niepowtarzalnym rozwiązaniem. Praca etapowa i częste konsultacje z klientem towarzyszą całemu procesowi tworzenia strony.

Proces powstawania serwisu w Hoste.pl

Koszt tworzenia strony w Hoste.pl uzależniony jest od stopnia złożoności projektu oraz rodzaju i ilości materiałów, które będą stanowić zawartość strony. Dlatego też, ostateczny koszt wykonania strony WWW ustalany jest indywidualnie, po zapoznaniu się z oczekiwaniami klienta.