Hoste.pl wspiera Małych Bohaterów

Społecznie odpowiedzialni

W Hoste.pl zainicjowaliśmy program pomocy najmłodszym oraz ich rodzicom "Hoste.pl wspiera Małych Bohaterów". Internet jest potężnym medium. Dzięki niemu globalizują się kwestie lokalne. W Sieci mnożą się strony www, które mają bardzo silny przekaz oraz dzięki którym można wiele dobrego osiągnąć. Hoste.pl udostępniło swoje zasoby, a dokładniej pakiety hostingowe właśnie pod strony internetowe dla czwórki dzieci, które walczą o zdrowie i normalne życie.

Każde z dzieci otrzymało pakiet hostingowy od Hoste.pl, na którym została umieszczona i będzie utrzymywana strona internetowa oraz rejestrację i przedłużenie własnych domen. Strony dzieci są także widoczne pod subdomeną hoste.pl. Serwery www pod każdą ze stron zostały podarowane dzieciom na czas niekreślony, czyli na tak długo, jak będą tego potrzebowały.

Poznajmy naszych czterech Małych Bohaterów, którzy walczą dzielnie ze swoją chorobą i ograniczeniami.

Olek Pesta

Oluś Pesta

Olek ma niedorozwój lewej komory serca zarośnięcie zastawki dwudzielnej, malpozycję naczyń, ubytek międzykomorowy i międzyprzedsionkowy oraz zmiany w lewym płacie ciemieniowym po udarze mózgu.

www.olekpesta.eu

www.olek.hoste.pl

"Bardzo wierzymy w rehabilitację Olka. Nie wyobrażamy sobie życia bez niego. Każdy jego uśmiech dodaje siły i wiary w to, że Olek wyrośnie na "wielkiego człowieka" i będzie długo żył. Wiemy jedno - nasz syn to Aleksander Wielki. Taki mały człowieczek, a tyle siły ma w sobie."

Rodzice Olka

Madzia i Wiktoria

Madzia i Wiktoria

Dziewczynki urodziły się z wadą genetyczną - Trisomia 22 chromosomu. Towarzyszy temu wiele schorzeń m.in. dysplazja stawów biodrowych, jaskra, astma oskrzelowa, AZS. Dziewczynki nie mówią, mają opóźniony rozwój psychoruchowy, poruszają się na wózkach. Madzia jest po operacji rozszczepu podniebienia, usunięcia zaćmy i przed operacją wszczepienia soczewki. Wiktoria po operacji serca.

www.siostry.hoste.pl

"Magda i Wiktoria bardzo lubią zwierzęta, zwłaszcza psy i konie. Ich ulubione filmy to: "Beethoven" i "Kudłaty zaprzęg”. Bardzo lubią kontakt z innymi dziećmi. Są pogodne i otwarte na innych ludzi. Swoją radość można znaleźć w radości innych, to właśnie jest tajemnicą szczęścia".

Rodzice Madzi i Wiktorii

Oktawian

Oktawian

Oktawian urodził się z najcięższą wadą serca HLHS (niedorozwój lewej komory serca). Powrót do zdrowia mają mu zagwarantować co najmniej 3 operacje wiążące się z dużym ryzykiem wystąpienia różnych powikłań. Ma za sobą 2 operacje na otwartym sercu i cewnikowanie serca. Oktawian ma w sobie wiele radości, siły i chęci by walczyć o każdy dzień życia. Przed nim jeszcze trzeci, ostatni etap korekcji jego serca.

www.oktawian.hoste.pl

"Bardzo byśmy chcieli, by ostatni etap korekcji jego serca został przeprowadzony, kiedy Oktawianek będzie w dobrej kondycji i póki będzie miał wystarczająco siły, by zawalczyć o życie. Wierzymy że Oktawian będzie mógł jak jego rówieśnicy cieszyć się podarowanym życiem".

Rodzice Oktawiana

Przekaż 1% podatku Małym Bohaterom i razem z Hoste.pl otocz ich opieką!

Firma informatyczno-turystyczna Turistweb wykonała kolorowe strony, dzięki którym rodzicom jest łatwiej opowiadać historię walki z chorobą czy co najważniejsze zbierać środki pieniężne na leczenie i rehabilitację. Ich potrzeby są ogromne, ale wierzą, że każdy podjęty krok pomaga ich dzieciom. Touristweb - właściciel portalu PolandPilot.pl jest partnerem akcji