Hoste

Pozycjonowanie

W górę? Naturalnie!

Pozycjonowanie to słowo kluczowe zwłaszcza, gdy chodzi o pięcie się w górę. I nie chodzi tutaj o wspinanie się po szczeblach kariery. Dbając o to, by www była wysoko w wynikach wyszukiwania Google, zwiększysz liczbę osób buszujących w sieci, które odwiedzą właśnie Twoją stronę. Jesteśmy tego pewni. Twoja strona na pewno lubi być klikana i odwiedzana. Po prostu zasługuje na to, by była widoczna w wynikach wyszukiwania. Pomóż jej i swojemu biznesowi i zwiększ jej odwiedzalność dzięki pozycjonowaniu.

Pnij się w górę z nami!

Potencjalny klient swoje poszukiwania ogranicza zazwyczaj do dziesięciu pierwszych pozycji znajdujących się na pierwszej stronie wyników wyszukiwania. Obecność w czołówce jest więc niezbędnym warunkiem sukcesu. Pozycjonowanie w Hoste.pl to:

  • pomoc w wyborze właściwych słów kluczowych/fraz
  • optymalizacja kodu strony klienta
  • pozycjonowanie na określone w umowie słowa kluczowe
  • okresowe raporty o zajmowanych pozycjach
  • dostęp do panelu monitorującego zajmowane pozycje

Jak działamy?

Nasze działania to wyłącznie etyczne techniki wpływające pozytywnie na pozycje serwisu w wynikach wyszukiwania jak i wizerunek Twojej firmy. Cenę pozycjonowania ustalamy indywidualnie dla każdej witryny, biorąc pod uwagę:

  • ilość wyników na dane słowo/frazę kluczową
  • konkurencję tematyczną
 

Co jeszcze dajemy?

Każdy z naszych klientów otrzymuje dostęp do panelu, w którym może monitorować zajmowane pozycje zleconych nam fraz.

Panel posiada również bardziej zaawansowane funkcjonalności jak np. generowanie wykresów, zestawień i podsumowań z procesu pozycjonowania.

Dodatkowo każdy zlecający pozycjonowanie w Hoste.pl otrzymuje raz w miesiącu podsumowanie zajmowanych pozycji na wskazany adres mailowy. W podsumowaniu znajduje się każda zlecona fraza z uwzględnieniem zajmowanej pozycji każdego dnia miesiąca, którego dotyczy podsumowanie.

Zapytaj o wycenę pozycjonowania

Masz dodatkowe pytania? Jesteś zainteresowany wyceną swoich fraz, skontaktuj się z nami.