• Hosting Czytaj więcej
 • Rejestracja domen Czytaj więcej
 • Czytaj więcej
 • Tworzenie stron i grafika Czytaj więcej
 • Pozycjonowanie Czytaj więcej

Program Partnerski Hoste.pl

Przyłącz się do Programu Partnerskiego Hoste.pl i zarekomenduj swoim znajomym nasze usługi. W Hoste.pl stawiamy zarówno na niezawodność działania naszych serwerów, jak i profesjonalizm w obsłudze Państwa zapytań. Jeżeli są Państwo zadowoleni z usług Hoste.pl, zapraszamy do Programu.

Na czym polega Program Partnerski w Hoste.pl?

Dzięki poleceniu naszych pakietów hostingowych, w łatwy i nieskomplikowany sposób mogą Państwo obniżyć koszta przedłużenia swojego pakietu hostingowego lub domeny. Każdy zakupiony za Państwa poleceniem pakiet w Hoste.pl spowoduje obniżenie ceny rocznego abonamentu o 30% kwoty polecenia.

Zachęcamy do polecania naszych serwerów zarówno osobom lub firmom, które dopiero tworzą swoją stronę, jak i tym, które posiadają już własne strony, ale są niezadowolone z jakości usług lub cennika dotychczasowego usługodawcy. Hoste.pl zajmuje się bezpłatnie przenoszeniem pakietów hostingowych od poprzedniego usługodawcy.

Jak korzystać z Programu Partnerskiego?

  1. Poleć jeden z naszych pakietów.
  2. Prześlij na adres biuro@hoste.pl informację (imię, nazwisko lub nazwę firmy) o osobie lub firmie, która dzięki Twojemu poleceniu skorzystała z usług Hoste.pl.
  3. My zidentyfikujemy partnera oraz osobę/firmę poleconą.
  4. Po złożeniu zamówienia i opłaceniu przez osobę lub firmę poleconą abonamentu na pierwszy rok, poinformujemy Cię o zdobyciu polecenia.
  5. Przyznamy rabat w wysokości 30% kwoty opłaconej przez poleconego.


Przykład:

  Polecona osoba lub firma decyduje się na pakiet Serwer Plus za 150 zł netto. Partner Hoste.pl otrzymuje 30% od kwoty polecenia/zamówienia tj. 45 zł

Jak mogą Państwo spożytkować wypracowaną kwotę?

Uzyskaną kwotę mogą Państwo wykorzystać na dwa sposoby:

obniżyć koszty abonamentu swojego pakietu hostingowego lub przedłużenia domeny w najbliższym cyklu rozliczeniowym, bądź wykorzystać wypracowaną kwotę na zakup nowych usług w Hoste.pl (np. rejestracja domeny, dodatkowy transfer, kolejny pakiet).

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z regulaminem Programu Partnerskiego Hoste.pl i do polecania już od dzisiaj serwerów w Hoste.pl.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt.