Program partnerski

A co gdybyśmy dali ci 50% od polecenia naszych usług?

Jesteś naszym klientem. Znasz nasze usługi. Wiesz, jakie mamy podejście do rozwiązywania technicznych zawiłości, jak odpowiadamy na twoje pytania, jak dbamy o serwery i o strony, które są na nich utrzymywane. Jeżeli podoba ci się, jak działamy, jeżeli jesteś najzwyczajniej w świecie zadowolon* z tego, że masz u nas swój hosting, utrzymujesz u nas domenę, POLEĆ NAS!

Od każdego polecenia otrzymasz aż 50% z opłaconego serwera do wykorzystania na własny serwer lub domenę!

Bezpłatnie zajmujemy się przeniesieniem STRON, POCZTY, BAZ wraz z konfiguracją od dotychczasowych usługodawców. Pomagamy również w umieszczeniu nowej strony na serwerze.

TO PROSTE W HOSTE!

Komu mogę polecić wasz hosting?

RODZINIE lub ZNAJOMYM

Być może zaskoczyła ich faktura za hosting i domenę? Czy chcieliby obniżyć kwotę za te usługi? Wiesz, że w Hoste.pl dobrze zaopiekujemy się ich stroną www, odpowiemy na każde pytanie, pomożemy i doradzimy. Dodatkowo, będzie taniej. A! i przeniesiemy bezpłatnie pocztę, stronę oraz domenę.

SWOJEJ SPOŁECZNOŚCI

Masz możliwość polecenia naszych serwerów w mediach społecznościowych? Możesz to zrobić na swoim profilu lub w grupach na FB, na IG, w newsletterze, który wysyłasz, na blogu, który prowadzisz albo jako link lub banner na swojej stronie www. Obecnie jest multum możliwości.

SWOIM
KLIENTOM

Gdy na przykład tworzysz strony, jesteś deweloperem, budujesz sklepy, jesteś doradcą biznesowym lub doradcą IT. Strony Twoich klientów mogą być na hostingu w polskiej, bardzo dobrej, działającej od 2007 roku firmie hostingowej z doskonałą obsługą. Jeśli jesteś naszym klientem, zapewne wiesz, z jakim zaangażowaniem działamy.

Prawda, że proste?

JAK MOGĘ POLECAĆ WASZ HOSTING?

   • LINK REFERENCYJNY
    Jeżeli jesteś naszym klientem, wysłaliśmy ci już link referencyjny, dzięki któremu twój polecony po wejściu na naszą stronę, zamówi hosting w Hoste.pl. Nie jest ważne czy osoba zamawiająca hosting zrobi to w tym samym momencie czy za tydzień, czy za kilka miesięcy. Link referencyjny „zapamięta" twojego poleconego, a my odnotujemy to w systemie i przypiszemy do twoich poleceń.

   • LOGIN POLECAJĄCEGO
    Prześlij lub przekaż polecanej osobie swój login klienta w Hoste.pl (jest to nazwa, którą logujesz się do panelu hostingu). Polecający podczas zamawiania serwera powinien wpisać go w pole "Uwagi" (w formularzu zamówienia). My już zajmiemy się resztą. Przypiszemy polecenie do twojego konta i po opłaceniu serwera otrzymasz 50% od kwoty polecenia.

Jak to działa? Zobacz!

Poleć

jeden z naszych serwerów poprzez swój indywidualny link referencyjny. Nie wiesz, jak wygląda Twój link? Nie potrafisz go odnaleźć?

Napisz do nas, prześlemy ci go ponownie.

Skontaktuj się

Monitorujemy

zamawiane serwery. Gdy tylko polecony przez ciebie klient opłaci serwer, wyślemy ci automatyczną wiadomość z informacją, o jaką kwotę obniżyliśmy twoją kolejną płatność za usługi, które posiadasz w Hoste.pl. Będzie to 50% od kwoty opłaconego polecenia.

Zapłacisz mniej!

Lub w ogóle. Twoja najbliższa faktura będzie niższa. Jeżeli kwota z poleceń przekroczy wartość twoich rocznych usług, zaproponujemy obniżenie opłaty w kolejnym roku lub poprosimy cię o wystawienie faktury, byśmy mogli wypłacić ci należną kwotę z Programu Partnerskiego.

JAKIE SĄ PRZYKŁADOWE KWOTY?

   • POPATRZ:
    Twój polecony zamawia Serwer Plus (najczęściej wybierany serwer w Hoste.pl z obsługą certyfikatu SSL). Opłaca 135,30 zł za pierwszy rok. Ty otrzymujesz 67,65 zł. Ta kwota zostanie odjęta od kwoty twojej kolejnej faktury za usługi w Hoste.pl. Na przykład za odnowienie twojej domeny, twojego serwera czy za usługę aktualizacji i zabezpieczenia strony www.

   • ALBO LEPIEJ:
    Twój polecony zamawia i opłaca Serwer Power za kwotę 307,50 zł za pierwszy rok. Ty otrzymujesz 153,75 zł, o które obniżamy twoją najbliższą fakturę za usługi w Hoste.pl! Jeżeli polecisz na przykład 5 serwerów, kwoty te urosną odpowiednio do: 338,25 zł (za 5 Serwerów Plus) i 768,75 zł! (za 5 Serwerów Power)

Zapytaj znajomych, ile płacą za swój hosting i domenę. W Hoste.pl będzie taniej!NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIAJAK MOŻESZ WYKORZYSTAĆ ŚRODKI ZGROMADZONE ZE SWOICH POLECEŃ?

W łatwy i nieskomplikowany sposób obniżysz koszt przedłużenia swojego pakietu hostingowego lub domeny. Po każdym poleceniu, które zostanie opłacone, otrzymasz informację z kwotą obniżki. To bardzo satysfakcjonujący i miły moment – i dla nas i mamy nadzieję również dla ciebie - gdy nagroda za polecenie wpada do twojego hostingowego portfela.

ZA KTÓRE POLECONE USŁUGI OTRZYMAM 50% KWOTY?

Programem Partnerski objęte są nasze serwery. To ich polecenie i zakupienie przez klienta jest zliczane. Ale swoją kwotę z polecenia możesz wykorzystać zarówno na swój serwer, jak i domenę czy usługi, które wykonujemy na przykład: aktualizacje oraz zabezpieczenie serwisu, niestandardowe konfiguracje, zmiany w Wordpress, czy w twoim sklepie internetowym.CO SIĘ STANIE, JEŻELI KWOTA Z POLECEŃ WYZERUJE MOJĄ NASTĘPNĄ FAKTURĘ?

Wtedy zdecydujesz, czy chcesz wykorzystać wypracowaną kwotę na odnowienie swoich usług w kolejnym roku lub jeżeli prowadzisz działalność gospodarczą poprosimy cię o wystawienie faktury VAT.

CZY JEST KWOTA MINIMALNA? KIEDY OTRZYMAM OBNIŻKĘ LUB WYPRACOWANĄ KWOTĘ?

Nie, nie ma kwoty minimalnej. Wypracowana kwota jest przyznawana w systemie po opłaceniu przez poleconego serwera w Hoste.pl. Otrzymasz wtedy od nas odpowiednią wiadomość.Regulamin Programu >>

Skontaktuj się z nami