Hoste

strony www i grafika

Tworzenie stron www - tak!

Najważniejsze, by projekt spodobał się tobie. Dlatego przed przystąpieniem do pracy poprosimy cię o przesłanie zbioru „rzeczy fajnych”, czyli Twoich inspiracji, grafik, rozwiązań, które cię zachwyciły lub przynajmniej zwróciły twoja uwagę.

Chcemy wiedzieć, jaki jest Twój gust, jaki styl jest Twoim stylem, jakie elementy spowodują uczucie zadowolenia i dumy z posiadania swojej własnej strony – właśnie to według nas jest analizą potrzeb klienta.

Gdy od tego zaczniemy, kolejne etapy tworzenia strony według twojej wizji przebiegną gładko, a ty nie będziesz mógł się doczekać efektu końcowego.

Najważniejsze jest wywołanie „efektu Wow”

Nie naszego. twojego.

Wszystko pod jednym dachem

Strona gotowa, by ujrzał ją świat? W Hoste.pl to nic prostszego. Dobierzemy odpowiedni serwer www, na którym będzie obsługiwana strona, a ty już dzisiaj zacznij poszukiwania własnej domeny.

Wraz z usługą stworzenia strony otrzymasz serwer www oraz rejestrację domeny na pierwszy rok

Jak działamy?

  • Po pierwsze pytamy - chcemy wiedzieć jak najwięcej od ciebie, bo im więcej wiemy, tym szybciej działamy. Właśnie dlatego w pierwszej kolejności wypełnisz dla nas brief.
  • Po drugie tworzymy - w pierwszych dniach naszej pracy otrzymasz od pomysł na stronę oraz koncepcję wizualną.
  • Po trzecie tworzymy i kodujemy stronę - a wszystko to w ciągłym kontakcie z tobą, po to by spełnić 100% twoich oczekiwań!

i voilà

nasze realizacje

projekt my body clinic My Body Clinic
projekt single styl Single Styl
projekt poligraf Poligraf
 logo poligraf
 logo jor
 logo my body clinic
 logo szkoła pozytywna

Zapytaj o wycenę

Masz dodatkowe pytania? Jesteś zainteresowany wyceną swojej strony, skontaktuj się z nami. Przygotowanie oferty twojej strony nic nie kosztuje. Nie czekaj.