21.09.2023

Dyski NVMe wchodzą do gry w Hoste.pl

W dzisiejszych czasach nie ma co gubić ani sekundy, szczególnie jeśli chodzi o internetową obecność. Dlatego jesteśmy podekscytowani, ogłaszając wprowadzenie dysków NVMe do naszej oferty hostingowej! To technologiczne cudo zapewnia naprawdę szybkie i płynne działanie serwerów i stron internetowych. Nowa technologia rewolucjonizuje wydajność serwerów i stron internetowych.

Dlaczego NVMe robi taką różnicę?

NVMe (czyli Non-Volatile Memory Express) to nowa generacja dysków SSD z mnóstwem zalet. Dzięki swojemu interfejsowi i technologii Flash, NVMe potrafi dostarczyć dane w ekspresowym tempie. Efektem tego jest błyskawiczne ładowanie się stron internetowych i aplikacji. Twoja baza danych będzie przechowywana właśnie na NVMe, a strony i poczta na dyskach SSD.

Większa Szybkość, Więcej Uśmiechów

Nie zatrzymujemy się. Od 17 lat. Wciąż ulepszamy i budujemy szybsze środowisko dla Twojej strony. Nasza decyzja o wprowadzeniu dysków NVMe do naszej oferty oznacza, że teraz nasi klienci mogą cieszyć się jeszcze lepszą wydajnością swoich witryn. Bez względu na to, czy korzystasz z naszych podstawowych planów hostingowych czy też jesteś klientem korporacyjnym, teraz możesz cieszyć się korzyściami płynącymi z dysków NVMe.

NVMe we wszystkich naszych planach hostingowych

Chcemy zapewnić naszym klientom najlepsze narzędzia, dlatego dyski NVMe są już teraz dostępne we wszystkich naszych planach hostingowych dla baz danych. Dla sklepów internetowych oznacza to szybsze transakcje, dla blogerów - szybsze publikowanie treści, a dla wszystkich - dużo bardziej płynne i przyjemne doświadczenie online.

Wkracza NVMe!

Wprowadzenie dysków NVMe dla baz danych do naszej oferty to kolejny krok w kierunku zapewnienia najlepszych usług hostingowych. Chcemy, aby nasze usługi były jeszcze szybsze i bardziej efektywne. Wybierz hosting, który działa tak szybko, jak myślisz. Wybierz naszą ofertę hostingową z bazami danych na dyskach NVMe i stronami oraz pocztą na szybkich dyskach SSD. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z naszym fantastycznym zespołem wsparcia. Jesteśmy gotowi pomóc Ci rozwinąć Twój biznes online jeszcze bardziej.