AKTUALNOŚCI

21.09.2023

Dyski NVMe wchodzą do gry w Hoste.pl

W dzisiejszych czasach nie ma co gubić ani sekundy, szczególnie jeśli chodzi o internetową obecność. Dlatego jesteśmy podekscytowani, ogłaszając wprowadzenie dysków NVMe do naszej oferty hostingowej! To technologiczne cudo zapewnia naprawdę szybkie i płynne działanie serwerów i stron internetowych. Nowa technologia rewolucjonizuje wydajność serwerów i stron internetowych.

czytaj więcej...

21.11.2022

Kilka historii o naszych domenach

Przez ponad 15 lat istnienia firmy, przez Hoste przewinęła się olbrzymia liczba domen. Niektóre utrzymywane są u nas od 2007, kiedy zaczęliśmy działać na tym rynku. Domeny przychodzą i odchodzą, ale ich liczba rejestrowana za naszym pośrednictwem wciąż rośnie. Bez obaw. Jesteśmy pojemni. ”Pomieścimy” je wszystkie. Oto kilka zakulisowych smaczków o domenach i ich rodzajach.

czytaj więcej...

10.10.2022

Hosting na dyskach SSD

Lubimy ulepszać i iść o krok dalej. W ostatnim czasie zastąpiliśmy dyski, na których przechowywane są dane naszych klientów, szybszymi dyskami SSD.

czytaj więcej...

28.02.2021

Odhacz na swojej liście zadań przed nowym rokiem!

Ile razy chciałeś/aś na dobre zająć się swoją stroną www? W końcu zaktualizować aplikacje, zadbać o najnowszą wersję wtyczek, wprowadzić modyfikacje programistyczne, albo po prostu podmienić przestarzały banner na stronie?

czytaj więcej...

05.06.2019

Czy Google "lubi" certyfikaty SSL?

Wszystko wskazuje na to, że tak. A jeszcze bardziej „lubi” strony, które są nimi zabezpieczone. A to, co Google „lubi i docenia” premiuje wyższymi pozycjami w swojej wyszukiwarce. Także posiadając certyfikat SSL nie tylko dbasz o szyfrowanie i uwierzytelnianie danych...

czytaj więcej...

28.05.2018

Hosting zgodny z RODO. Oczywiście!

Nie jesteśmy prawnikami. Prawo to nie nasz konik i pisać o nim nie potrafimy, ale jedno z rozporządzeń, które weszło niedawno: RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych) to niezwykle ważny temat w obszarze świadczenia usług hostingowych.

czytaj więcej...

30.10.2016

Autoinstalacja aplikacji dostępna!

Za pomocą jednego formularza, kilku wpisanym danym i kilku kliknięciom możesz zainstalować na swoim hostingu wybraną aplikację

czytaj więcej...

15.06.2016

Zmiana wersji PHP dla domeny. To możliwe

Być może „zmiana wersji PHP” nic Ci nie mówi i ta funkcjonalność wcale Ci się nie przyda. Najważniejsze, że Twoja strona działa szybko i bezproblemowo. I tak ma być! To nasze zadanie, by tak było. Jeśli jednak jesteś na kolejnym stopniu wtajemniczenia, informacja o...

czytaj więcej...

09.10.2015

Przenieś domenę .pl z NASK do Hoste.pl

Transfer polskich domen z NASK, czyli ich przeniesienie za niedługo stanie się koniecznością. Dowiedz się dlaczego i dlaczego z nami stanie się to prostsze!

czytaj więcej...

01.09.2015

Idzie nowe... i całkiem fajne!

Od ponad 8 lat odmieniamy na wszystkie sposoby słowa: hosting, domeny i pozycjonowanie. Zdobywamy wiedzę, szkolimy się i dzielimy się naszym doświadczeniem. Konsekwentnie i z pasją rozwijamy naszą firmę. Czas na kolejne zmiany.

czytaj więcej...

03.06.2015

.Com jak Komar, .Eu jak Euforia i .Pl jak Plaża

Czy łapane w euforii na plaży komary mają coś wspólnego z naszymi usługami? Pewnie nie, ale jeżeli zwróciliśmy Państwa uwagę na te aktualności, to bardzo się cieszymy, ponieważ mamy do przekazania ważną i bardzo pozytywną wiadomość.

czytaj więcej...

15.03.2015

Małe jest… też piękne. Serwer Eco w naszej ofercie

Na początek, na dobry początek, który może być zapowiedzią czegoś dużego, warto odnaleźć w naszej ofercie pakiet hostingowy, który wprowadziliśmy w ostatnim czasie. Serwer Eco to najmniejszy i korzystny cenowo serwer oferowany przez Hoste.pl.

czytaj więcej...

05.11.2013

SquirrelMail, WebMail a może nowy Roundcube?

Korzystanie z poczty www w Hoste.pl to prosta sprawa. A do tego możesz wybrać jeden z kilku sposobów, aby odbierać i wysyłać codzienną korespondencję mailową. Od teraz masz do dyspozycji kolejny system poczty: Roundcube. To Proste w Hoste!

czytaj więcej...

17.08.2013

Hoste.pl dla Projektu Europa – wspieramy innowacyjne pomysły społeczne

Wysłużona 20-letnia furgonetka, 8 studentów, ponad 6500 kilometrowa trasa dookoła Europy, największa na świecie bitwa pomidorowa „La Tomatina” i dużo młodzieńczego entuzjazmu. Mieszanka wybuchowa? Być może, ale gdy za pomysłem stoi słuszny cel, nic już nie dziwi. Dlatego, Hoste.pl wsparło innowa...

czytaj więcej...

22.07.2013

„Plus w pakiecie” - już wiesz, co od nas otrzymasz?

Do obowiązującej promocji na Serwer Start oraz Serwer Plus, która obejmuje obniżenie cen tych serwerów oraz rejestrację domeny GRATIS, dorzuciliśmy coś jeszcze. Coś, z czego warto skorzystać.

czytaj więcej...

04.05.2013

Wszystko rośnie na wiosnę - nasze parametry też!

Kierując się jedną z naszych głównych zasad: „Dajemy WIĘCEJ i WIĘCEJ za tę samą cenę”, po raz kolejny zwiększyliśmy limity kont hostingowych oferowanych przez Hoste.pl.

czytaj więcej...

10.04.2013

Whitelisty - zarządzaj mechanizmem antyspamowym

Do Greylist, RBL i SPF, czyli mechanizmów antyspamowych, które sprawiają, że posiadając usługę pocztową w Hoste.pl nie jesteśmy codziennie zasypywani setkami niechcianych maili, potocznie nazywanych spamem, została dodana nowa funkcjonalność - możliwość tworzenia Whitelisty.

czytaj więcej...

29.03.2013

Spokojnych Świąt Wielkiej Nocy

Życzymy Państwu Świąt wesołych, pogodnych, w prawdziwie wiosennym nastroju oraz odpoczynku w rodzinnym gronie.

czytaj więcej...

27.01.2013

Wysoki uptime serwerów - raport roczny

Dostępność naszych serwerów jest monitorowana przez system Host Tracker niezmiennie od 2008 roku. Dzięki temu nasi klienci mogą przekonać się o ich niezawodności i stabilności.

czytaj więcej...

08.01.2013

Monitorowanie błędnych logowań

Zwiększamy poziom bezpieczeństwa Państwa usług. Usługę polegającą na blokowaniu wielokrotnych błędnych prób logowań na FTP (blokowanie ataków typu brute-force) wzbogaciliśmy także o monitoring usług pocztowych (SMTP, POP3, IMAP).

czytaj więcej...

21.12.2012

Spokojnych i ciepłych Świąt!

Życzymy Państwu ciepłych, rodzinnych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia. Niech Nowy Rok przyniesie radość i pomyślność, aby za 12 miesięcy można było powiedzieć: To był bardzo dobry rok!

czytaj więcej...

30.07.2012

Nowy panel do zarządzania hostingiem

Miło nam poinformować, iż na serwerach Hoste.pl została przeprowadzona aktualizacja panelu administracyjnego do zarządzania hostingiem. Aktualizacja nie powoduje żadnych zmian w ustawieniach i konfiguracji usług.

czytaj więcej...

30.07.2012

W Hoste.pl limity są od tego, aby je zwiększać!

Po raz kolejny zwiększyliśmy parametry naszych wszystkich pakietów hostingowych. Każdy z nich otrzymał więcej powierzchni dyskowej oraz więcej transferu. Dodatkowo, teraz możesz zakładać nieograniczoną liczbę baz danych.

czytaj więcej...

01.06.2012

Rozdajemy prezenty na 5-te urodziny!

Tak, tak...jesteśmy na rynku od 5 lat. Wielu z Państwa mogło przekonać się o naszym profesjonalnym podejściu do zadań poprzez kontakt z Technicznym Biurem Obsługi Klienta. Wielu z Państwa zaufało nam, powierzając swoje strony i zostając z nami na kolejne lata. To jest najcenniejsze.

czytaj więcej...

10.05.2012

Europejski Tydzień w Hoste.pl!

Europejski Tydzień w Hoste.pl - rejestruj domeny .eu za DARMO!

czytaj więcej...